Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2012/2013
J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści
- Olimpiada
Dominika Marekwica (1d), Gabriela Lechowska (3a) i Agnieszka Rączka (3a) - udział w etapie okręgowym XLIII OLiJP
- Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Jolanta Baziak (2b) - finalistkaAgnieszka Weber (2b) - finalistkaAleksandra Nawracaj (1b) - finalistkaEdyta Stodolak (1c) - finalistkaEmilia Wyroba (2a) - wyróżnienieAlicja Łaba (1c) - wyróżnienie
- V Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny " Z ortografią na co dzień"
Dominika Marekwica (1d) - wyróżnienie
Joanna Kiczek (2d) - finalistka
- XVIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży
Anna Wędrychowicz (1d) - III miejsce w kategorii "Poezja"
- XVI Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Mlodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2012
Judyta Hałucha (2e) - laureatka
- XI Powiatowy Konkurs Teatralny
klasa 2f - II miejsce za spektakl pt. "Brzydka prawda"
- Olimpiada
Joanna Kiczek (2d) - udział w części pisemnej etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego
- Konkurs organizowany przez PWSZ w Krośnie
Anna Madejczyk (2b) - VI miejsce
Justyna Szańca (3d) - IX miejsce
- Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA dla uczniów I LO w Jaśle
I miejsce - Natalia Grzywacz (2g)
II miejsce - Marianna Kokoczka (2g)
III miejsce - Martyna Kogut (2e)
IV miejsce - Paulina Bizoń (2e)
V miejsce - Agnieszka Smyka (1a)
VI miejsce - Emilia Wyroba (2a) i Miłosz Delikat (1f)
VII miejsce - Agnieszka Paryś (2g) i Natalia Madej (2e)
VIII miejsce - Marcin Siewierski (1d)
IX miejsce - Paweł Dubiel (3b)
X miejsce - Diana Nguyen Van (1d)
- Olimpiada
Paryś Agnieszka (2g) – finalistka etapu centralnego, wyróżnienie w części pisemnej oraz udział w części ustnej etapu okręgowego XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego
Marianna Kokoczka (2g), Paula Kmiecik (2g) i Karolina Dziedzic (3a) - udział w części pisemnej etapu okręgowego XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego
- Olimpiada
Michał Lechowski (1b) - udział w części pisemnej etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Historycznej
- Olimpiada Solidarności
Adrian Aftanas (1d), Jakub Marek (1a) - zakwalifikowani do II etapu
- Olimpiada tematyczna: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
Adrian Aftanas (1d), Krzysztof Kawałek (1d) – udział w etapie międzyszkolnym
- XXII Turniej Wiedzy o Jaśle
Krzysztof Kapłon (1g) - I miejsce
Anna Podlasek (2f) - III miejsce
Monika Mickiewicz (1a) - V miejsce
- LXIV Olimpiada Matematyczna
Rafał Myśliwiec (3b) - finalista LXIV Olimpiady Matematycznej
- XXVIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
Rafał Myśliwiec (3b) - laureat (3. miejsce) konkursu
Miłosz Delikat (1f) i Tomasz Trzeciak (3b) - udział w finale konkursu
- Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - Matematyka
Rafał Myśliwiec (3b) - laureat II stopnia
Krzysztof Chudy (3b) - udział w II etapie olimpiady
- XII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa
Klasa I: Miłosz Delikat (1f), Hubert Syzdek (1f), Kamil Wójtowicz (1b) – V lokata
Klasa II: Piotr Jaworski (2b), Marcin Karpiński (2b) – VI lokata, Piątek Joanna (2f) – wyróżnienie
Klasa III: Rafał Myśliwiec (3b) – I lokata
- XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
Marcin Siewierski (1d) - finalista konkursu
Marcin Karpiński (2b) - udział w etapie rejonowym
- Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Marcin Siewierski (1d), Diana Nguyen (1d), Miłosz Delikat (1f), Kamil Wójtowicz (1b), Krzysztof Fryc (3b), Rafał Myśliwiec (3b) – wyróżnienie w konkursie
- IV Kongres Młodych Matematyków Polskich w Gdańsku
Rafał Myśliwiec (3b) – udział w kongresie
- Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – fizyka
Paweł Dubiel (3b) - laureat III stopnia
Rafał Myśliwiec (3b) – laureat I stopnia - Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka"
Dubiel Paweł (3b) - otrzymał tytuł "taon"
Dubiel Wojciech (3b) - otrzymał tytuł "kaon"
- Olimpiada
Przemysław Węgrzyn (3d) - udział w części pisemnej etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Geograficznej
- XXVIII Wojewódzka Olimpiada Ekologiczna
Magdalena Węgrzyn (1e), Edyta Hendzel (1f) – udział w części pisemnej etapu wojewódzkiego
Agata Olszewska (3e) - finalistka etapu centralnego
- Powiatowy Konkurs Ekologiczny
Przemysław Podulka (3e) – III miejsce
- Olimpiada
Tomasz Kudłacz (3e) - laureat (5. miejsce) LIX Olimpiady Chemicznej, złoty medal na 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Moskwie
- Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" – chemia
Weronika Madej (3e) – udział w II etapie olimpiady
- Podkarpacki Konkurs Chemiczny
Weronika Madej (3e), Tomasz Kudłacz (3e) – awans do II etapu
- Olimpiada
Michał Budziak (2b) i Marcin Karpiński (2b) - udział w zawodach II stopnia XX Olimpiady Informatycznej
- Olimpiada
Jolanta Baziak (2b) i Kacper Lawera (3h) zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
- Olimpiada
Kacper Lawera (3h) - finalista XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej
Joanna Hanas (2c), Grzegorz Kozak (1b) i Tomasz Trzeciak (3b) - udział w etapie diecezjalnym XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej
- Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Izabela Boruch (1f) – I miejsce w etapie rejonowym
- Konkurs fotograficzno – historyczny „Ślady dawnego życia i kultury Żydów polskich w obiektywie aparatu” – Izabela Boruch (1f)
Szachy drużynowe
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w ramach Licealiady – Jasło, III miejsce w zawodach rejonowych w ramach Licealiady – Krosno
Piłka siatkowa dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Jasielskiego w ramach Licealiady – Jasło
II miejsce w zawodach rejonowych w ramach Licealiady – Strzyżów
II miejsce w półfinale Wojewódzkim w ramach Licealiady – Krosno
I miejsce w Turnieju Noworocznym o Puchar Dyrektora II LO w Jaśle
zawody powiatowe - I miejsce; rejonowe – II miejsce; półfinał wojewódzki - II miejsce
Badminton
VII miejsce w województwie
Powiatowa licealiada w tenisie stołowym
dziewczęta – II miejsce
chłopcy – VII miejsce
Rejonowa licealiada w tenisie stołowym
dziewczęta – V miejsce
Półfinał wojewódzkiej licealiady w pływaniu
sztafeta dziewcząt – V miejsce
sztafeta chłopców – VI miejsce,
Jakub Madej – I miejsce 50 m stylem klasycznym w Półfinale Wojewódzkim i awans do Finału,
Jakub Latoszek – VI miejsce
Adrian Michalski – VII miejsce,
Aleksandra Sterkowicz – styl dowolny – IV miejsce
Piłka ręczna dziewcząt
II miejsce w zawodach powiatowych
Piłka siatkowa chłopców
I miejsce w powiatowej Licealiadzie
II miejsce w rejonowej Licealiadzie
Piłka siatkowa dziewcząt
II miejsce w półfinale wojewódzkim
- Chór Soli Deo został laureatem I miejsca i nagrody Grand Prix w II Głogowskich Spotkaniach Chóralnych w Głogowie Małopolskim, zdobył II nagrodę w kategorii chóry mieszane na XXII Myślenickim Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”- Myślenice 2013
- Dominik Szatkowski (3g) – zakwalifikował się do etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Artystycznej
J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści