Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2010/2011
J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści
- Olimpiada
Magdalena Hudyma (2h) - finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Edwin Prajsnar (2d), Krystyna Tarnawska (3e) - udział w etapie okręgowym
- "Płynąć pod prąd" - Ogólnopolski Konkurs Literacki
Magdalena Hudyma (2H) - III miejsce
Edwin Prajsnar (2d) - wyróżnienie
- XVI Konkurs Literackiej Twórczosci Dzieci i Młodzieży - organizowany przez Miejską Biblotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - oddział w Jaśle
Natalia Augustyn - I miejsce w kategorii wiersz
- Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną ortografią na co dzień" - PAN - Warszawa
Gabriela Dubiel (2d) - finalistka konkursu
Edwin Prajsnar (2d) - udział w II etapie
- VII Ogólnopolski Konkurs "O kwiat azalii"
Natalia Augustyn (1d) - II miejsce
- Olimpiada
Paweł Buglewicz (3d), Dominik Marek (3g) - udział w etapie okręgowym
- Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i USA
I miejsce – Tomasz Zagórski (3f)
II miejsce – Mateusz Kandefer (2h)
III miejsce – Gabriela Firak (3a)
IV miejsce – Martyna Miśkowiec (2h), Maciej Leśniak (2h)
V miejsce – Piotr Pacocha (3f)
- Olimpiada
Patrycja Woźniak (2d) - udział w etapie okręgowym
- Olimpiada
Dominik Marek (3g) - finalista XXXIV Olimpiady Języka Francuskiego
Katarzyna Marczyk (3a), Anna Wojdyła (3a) - udział w etapie okręgowym
- Olimpiada
Edyta Gałuszka (3g) - finalistka XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej
Mateusz Alibożek (2a) - udział w części pisemnej etapu okręgowego
Paweł Marek (3a) - zakwalifikował się do etapu okręgowego
- II Podkarpacki Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Antycznej "Non scholae sed vitae discimus"
drużyna w składzie: Mateusz Alibożek, Kinga Nawracaj, Magdalena Walczyk (wszyscy z 2a) - I miejsce wc etapie powiatowym, wyróżnienie w etapie wojewódzkim
- Olimpiada
Wojciech Bosak (3h) - finalista XXXVII Olimpiady Historycznej
Szymon Dubis (3a) - udział w etapie okręgowym
- Olimpiada
Dawid Wójcik (3b) - udział w etapie okręgowym
- XI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Fr. Leji
Rafał Myśliwiec (1b) - I miejsce w finale
Sławomir Sepioł (2d) - udział w finale
- XII Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny
Dawid Wójcik (3B) - wyróżnienie w finale konkursu
- Olimpiada
Piotr Pacocha (3f) - laureat etapu centralnego XXXVII Olimpiady Geograficznej
Mateusz Bara (2c) - udział w etapie okręgowym
J. polski | J. angielski | J. niemiecki | J. francuski | J. łaciński | J. rosyjski | Historia | Matematyka | Fizyka | Geografia | Biologia | Chemia | Informatyka | Wiedza o społeczeństwie | Religia | Inne | Sport | Artyści